Zespół Edukacyjny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zielonej Górze
Joanna    wtorek, 20, listopad 2018 16:16
Konkurs Piosenki Patriotycznej c.d.

Świętowanie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości objęło w naszej szkole wszystkich uczniów. We wcześniejszych postach mieliśmy okazję pochwalić się dokonaniami klas 4-8, teraz przyszedł czas na naszych najmłodszych uczniów. 15 listopada wszystkie klasy 1-3 oraz dwie 0 („Sówki” z MP30, oraz 0 z „Wesołych Nutek”) z naszych przedszkoli zaprezentowały w się w Konkursie Piosenki Patriotycznej. Każda grupa samodzielnie zaśpiewała wylosowany wcześniej utwór, dodając do tego piękne stroje, a czasem nawet drobny układ choreograficzny. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale i nasze Jury w składzie: Joanna Łyłyk, Iwona Perwińska i Marta Kwitowska (Rada Rodziców) miało trudny orzech do zgryzienia. Ostatecznie „Kwiat Polski”, główną nagrodę w konkursie otrzymała klasa 2B za piosenkę „Rozkwitały pąki białych róż”. Wszystkim śpiewającym serdecznie gratulujemy, a nauczycielkom dziękujemy za przygotowanie świetnych występów ze swoimi uczniami.

 

                                                                                        Katarzyna Walków

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (klik)

 

Kontakt ze szkołą