Zespół Edukacyjny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zielonej Górze
Joanna    sobota, 16, luty 2019 16:00
Wierszyki łamiące języki -2019

Dnia 31 stycznia 2019 roku odbył się konkurs logopedyczno – plastyczny dla uczniów klasy trzeciej „A” pt. „Wierszyki łamiące języki”.  Jego celem było rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości uczniów oraz utrwalenie wymowy trudnych wyrazów w wierszach. W konkursie wzięło udział szesnaście osób. W Jury zasiedli Małgorzata Pieluszczak, Alina Krysmalska, Anna Włodarczyk.  Dyplomy i nagrody zostały  wręczone 12 lutego.     Pierwsze miejsce zajęli :Popko Nina, Mitraszewski Konrad. Drugie miejsce zajęła Bojanowska Monika. Trzecie miejsce Inez K. Wszystkim uczestnikom gratulujemy poprawnej i pięknej wymowy.

Zapraszamy do galerii (klik)