Zespół Edukacyjny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zielonej Górze
Joanna    czwartek, 21, marzec 2019 19:01
Dni Otwarte 2019

Dnia 20 marca gościliśmy podczas Dni Otwartych przyszłych uczniów oraz ich rodziców. Sala gimnastyczna na ten czas zamieniła się w salę zabaw. W gabinetach terapeutycznych można było wziąć udział w zabawach sensorycznych, zagrać w gry logiczne i usprawniające koordynację. Na I piętrze można było zabawić się w ogrodnika i posadzić cebulkę, porozmawiać po angielsku, stworzyć wiosenny plakat, zrobić świątecznego zajączka, pograć w gry zręcznościowe. Na II piętrze tablica interaktywna zamieniła się w "giga" kolorowankę. Sala biologiczno-przyrodnicza zapraszała do odkrywania świata roślin i zwierząt. W bibliotece rodzice z dziećmi mogli zobaczyć czym jest teatr kamishibai. W sali muzycznej  zespół muzyczny zaprezentował swoje możliwości. W sali 25 dzieci wraz z katechetami tworzyły kolorowanki , które oglądane były w trójwymiarze dzięki specjalnej aplikacji. W sali matematycznej miłośnicy "główkowania" mogli spróbować swoich sił.Na drugim piętrze podboje otworzyła sala chemiczna, w której można było poeksperymentować. Dziękujemy za odwiedziny!!  Takich miłych i radosnych gości z przyjemnością oczekiwać będziemy na naszym pierwszym apelu rozpoczynającym nowy rok szkolny.

Zapraszamy do galerii (klik)