Zespół Edukacyjny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zielonej Górze
Joanna    czwartek, 21, marzec 2019 20:51
Witamy wiosnę !!!

Co robili dziś nasi najmłodsi uczniowie? Wspólnie witali wiosnę! Zrobili to na apelu przygotowanym przez naszych pierwszaków - klasę 1A, 1B i 1C. Jednak wiosna nie była taka chętna do wizyty. Żeby ją przekonać, że to już czas reprezentacje klas musiały wykazać się znajomością wiosennych zwiastunów - kwiatów i ptaków, które rozpoznawali na zdjęciach, oraz odpowiedzieć na  niełatwe zagadki. Na szczęście wszystko nam się udało pod okiem naszego jury i ze śpiewem na ustach przywitaliśmy wiosnę, która w końcu nas odwiedziła i zatańczyła dla nas. Dziękujemy serdecznie wychowawczyniom klas pierwszych za przygotowanie z dziećmi występów, oraz wszystkim klasom 0-3 za świetną zabawę!

Zapraszamy do galerii (klik)