Anna W    środa, 22, maj 2013 19:52
Srebrna ósemeczka

6 maja w Sali Ślubów zielonogórskiego ratusza, odbyła się bardzo ważna uroczystość. Z rąk pani Wiceprezydent Zielonej Góry Wiolety  Haręźlak młodzież odebrała złote odznaki Ośmiu Wspaniałych naszego miasta, a uczniowie szkół podstawowych, którzy z potrzeby serca pomagają innym i działają jako wzorowi wolontariusze znaleźli się w gronie Małej Ósemeczki  , a na ich piersiach zabłysły srebrne odznaki.

Na tej uroczystości naszą szkołę reprezentowało, aż pięciu z naszych wolontariuszy: Ola Adam – laureatka;  Ania Kimstacz – laureatka; Monika Szterlik- laureatka oraz dwie wyróżnione wolontariuszki : Ewa Giecałd i Zosia Kaplińska.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i ich rodzicom. Mamy nadzieję, że nasze szkolne Koło Wolontariatu będzie się rozrastać i wspólnie nauczymy się czynić dobro, bezinteresownie i z miłością do drugiego człowieka i naszego środowiska.

p. Małgorzata Jaskuła i p. Ewa Woźniak – opiekunki wolontariatu

http://rzg.pl/radio-zielona-gora/wiadomosci-zielona-gora/zielonogorskich-osmiu-wspanialych-2013/

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

 

 

Kontakt ze szkołą