Anna W    wtorek, 29, październik 2013 20:39
Święto Drzewa

10 października w całej Europie obchodzono Święto Drzewa. Uczniowie naszej szkoły także brali w nim udział. Klasy 1-3 wykonały różnymi technikami prace plastyczne, które zostały wywieszone w Naszej Galerii. Delegacje klas 1-3 i 4- 6 brały udział w posadzeniu na terenie naszej szkoły trzech dębów. Zostały one wyhodowane przez uczniów klas szóstych. Każdy dąb otrzymał imię: pierwszy Krzyś (na cześć hodowcy), drugi - Władek (na cześć patrona naszej szkoły), a trzeci - Alek (od imienia uczennicy- hodowcy).

W posadzeniu drzewek pomogli nam panowie woźni. Na sadzeniu drzewek była obecna pani dyrektor Barbara Duber. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie 17 będą o te drzewka dbać.
 
Kliknij w obrazek, by przejść do galerii.

 

 

 

 

Kontakt ze szkołą