Anna W    sobota, 16, listopad 2013 21:16
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

W czwartkowe popołudnie, 7 listopada, odbył się w naszej szkole coroczny konkurs piosenki angielskiej. Tradycyjnie liczną grupę wykonawców stanowili uczniowie klas 1-3, którzy zaprezentowali zarówno znane z lekcji, jak i z bajek piosenki w poznawanym od niedawna przez nich języku. W kategorii klas 4-6 do występu przygotowały się ostatecznie tylko dwie uczennice, ale za to jak! Jury, w składzie pani Małgorzata Jaskuła i pani Agnieszka Ładysz, postanowiło przyznać  I miejsca Patrycji Majczynie z kl. IIa oraz Zosi Kaplińskiej z kl. VIb oraz liczne wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie upominki, a wyróżnieni dodatkowo nagrody rzeczowe. Konkurs przeprowadziły nauczycielki języka angielskiego: Pani Bator i Pani Ziegenhagen, a salę na tę okazję udekorowała Pani Hojsak.

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

 

Kontakt ze szkołą