Anna W    niedziela, 17, listopad 2013 20:07
Finał konkursu "Ojczyzno Ma" 2013

To już czwarta edycja konkursu "Ojczyzno Ma" zorganizowanego przez Akcję Katolicką Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Tym razem skierowana była do uczniów szkół podstawowych. Pierwszy etap odbył się w maju, drugi - w ubiegły piątek. W tym roku w plebiscycie wzięło udział ponad 180 uczestników z piętnastu miast województwa lubuskiego. Tym bardziej jesteśmy niezwykle dumni, że w ścisłym finale, w którym udział brało dziesięcioro uczniów, znalazł się tegoroczny absolwent naszej szkoły - Sebastian Balcerowski. Sebastianowi gratulujemy wspaniałego wyniku, a naszych uczniów zachęcamy do zgłębiania wiedzy o Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez Akcję Katolicką

oraz

"Gościa Niedzielnego"

 

Kontakt ze szkołą