Anna W    wtorek, 28, styczeń 2014 21:27
Gala z okazji Dnia Babci i Dziadka

W piątek 24.01.2014 koncertem dla babć i dziadków, kolejny już raz uczciliśmy ich  święto. Dzieci z naszego Zespołu Edukacyjnego nr 2 czyli Szkoły Podstawowej nr 17 oraz MP nr 30 i MP nr 9 pod kierownictwem swoich pań, przedstawiły wspólny program artystyczny zatytułowany „Pocztówki z wakacji”. Złożyły się na niego pokazy taneczne, wokalne, instrumentalne i recytatorskie. W tym roku ogłoszono już po raz VIII konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra, w którym nasi kochani: babcie i dziadkowie mogli tym razem, napisać reportaż – „Moja przygoda z wnukiem”.

Kliknij "Czytaj więcej"

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

Przedstawiciele organizatorów Gali, czyli Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Naszego Zespołu, ogłosili wyniki w kategoriach reportaż i foto-reportaż.

W pierwszej kategorii – reportaż pisany - przyznano:

I –  miejsce – p. Annie Blasze

II – miejsce – p. Zofii Tumilewicz

W drugiej kategorii – reportaż zilustrowany - przyznano:

I – miejsce – p. Klementynie Strzeleckiej

II – miejsce – p. Jadwidze Korcz-Dziadosz

III – miejsce – p. Ewie Kwaśniewicz.

Serdecznie GRATULUJEMY

      Po koncercie zaprosiliśmy na słodki poczęstunek i możliwość obejrzenia wystawy prac konkursowych. Już dziś zapraszamy wszystkie babcie i dziadków do udziału w przyszłorocznej edycji naszego konkursu.

 

Kontakt ze szkołą