Anna W    niedziela, 16, luty 2014 13:48
Dar serca dla Hospicjum

Wolontariusze ogłaszają zbiórkę potrzebnych środków i produktów dla naszego zielonogórskiego hospicjum. Jak się dowiedzieliśmy najbardziej potrzebne są środki higieny osobistej (mydła, gąbki, płyny do kąpieli, pasty do zębów, szczoteczki, maszynki jednorazowe, kremy do golenia, itd.) oraz herbata, cukier, soki do herbaty, małe wody mineralne. Więcej informacji znajduje się na plakatach wywieszonych w naszej szkole. Bardzo prosimy o włączenie się w nasz dar serca.

 Produkty przynosimy do opiekunów wolontariuszy p. Ewy Woźniak i p. Małgorzaty Jaskuła do 15 marca.    Dziękujemy!!!

                                                                                                       M. Jaskuła

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

 

Kontakt ze szkołą