Anna W    niedziela, 09, marzec 2014 19:30
Czysty, wesoły chodzę do szkoły

Od wielu lat firma Rossmann przeprowadza i bierze udział w różnych akcjach charytatywnych i społecznych. Tym razem zorganizowała konkurs „Twój Niezbędnik Higieniczny”, skierowany do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

W konkursie, którego motto brzmiało „Czysty, wesoły chodzę do szkoły” zadaniem dzieci było wykonanie dowolnej pracy poświęconej tej tematyce. Pomysłowość i zaangażowanie uczestników była ogromna. Dzieci wykonały mnóstwo prac indywidualnych i grupowych, wśród których znalazły się wiersze i rysunki.

Uczestnicy zostali nagrodzeni niezbędnikami higienicznymi – zestawami produktów, w skład których wchodzą: mydło, chusteczki higieniczne, szczoteczka i pasta do zębów, szampon dla dzieci oraz plan lekcji wraz z zasadami higieny.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

                                                                                             p. Halina Konieczna

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

 

Kontakt ze szkołą