Anna W    poniedziałek, 31, marzec 2014 20:13
Familiada - turniej dla uczniów klas 4-6

21 marca 2014 r. dwie drużyny: dziewcząt i chłopców stanęły naprzeciw siebie w walce o milion! W skład drużyn wchodzili reprezentanci każdej z klas 4-6. Familiadę prowadziła pani Iwona Szulc, a od strony technicznej  przygotowała pani Ewa Witkowska. Muzykę przygotował Krystian Adamczak z kl. 6b.

W związku z obchodami 50-lecia naszej szkoły pytania były związane ze szkołą. Po zaciętej walce, przy aplauzie widowni, zwyciężyła drużyna dziewcząt. Jednak w finale wystąpili przedstawiciele obu drużyn i oczywiście wygrali milion dla naszej szkoły! Czek wręczył pan dyrektor Jarosław Skorulski.

Wszystkim dziękujemy za świetną zabawę! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć! Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

 

 

Kontakt ze szkołą