Anna W    wtorek, 01, kwiecień 2014 18:37
GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

25 marca 2014 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie odbyła się uroczystość, podczas której laureatom konkursów przedmiotowych pani kurator Bogna Ferensztajn wręczyła zaświadczenia oraz nagrody książkowe. Również pogratulowała uczniom wspaniałego przygotowania i ich sukcesu!
Nasi laureaci: Krystian Adamczak z matematyki i Krzysztof Szuba z historii i społeczeństwa będą zwolnieni z pisania sprawdzianu szóstoklasisty i mają zapewniony wstęp do każdego gimnazjum!
Podziękowania były skierowane również do rodziców, dyrektorów szkół oraz nauczycieli przygotowujących uczniów. Nasze panie: Marzena Jurec (historia) i Ewa Witkowska (matematyka) również otrzymały dyplomy i książki.
Już dzisiaj zachęcamy do przygotowywania się i startu w konkursach przedmiotowych w następnym roku szkolnym!

 

 

 

 

 

Kontakt ze szkołą