Anna W    niedziela, 06, kwiecień 2014 18:02
Sprawdzian Szóstoklasisty

01 kwietnia 2014 r. nasi szóstoklasiści, tak jak ponad 350 tys. uczniów z całej Polski, przystąpili do sprawdzianu kończącego naukę w szkole podstawowej.  Przed sprawdzianem spotkali się ze swoimi wychowawczyniami w salach, w których uczyli się do końca klasy 3. Zapanowała miła atmosfera związana ze wspomnieniami z tamtych lat. Nie zabrakło też kawałów primaaprilisowych.

Po krótkim spotkaniu z panem dyrektorem Jarosławem Skorulskim, który życzył wszystkim powodzenia, rozeszli się do sal egzaminacyjnych. W obecności przedstawicieli uczniów zostały odebrane testy. Jeszcze tylko czynności organizacyjne i już w pełnym skupieniu wszyscy przystąpili do rozwiązywania zadań! A już za godzinkę było po! Większość uczniów wyszła z uśmiechem na twarzy! Ale na wyniki trzeba poczekać aż do czerwca...

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

 

Kontakt ze szkołą