Anna W    niedziela, 06, kwiecień 2014 18:13
Ośmiu Wspaniałych

27 marca w Sali Ślubów zielonogórskiego ratusza, odbyła się bardzo ważna uroczystość. Z rąk pani Wiceprezydent Zielonej Góry Wiolety  Haręźlak młodzież odebrała złote odznaki Ośmiu Wspaniałych naszego miasta, a uczniowie szkół podstawowych, którzy z potrzeby serca pomagają innym i działają jako wzorowi wolontariusze znaleźli się w gronie tzw. Małej ósemki, a na ich piersiach zabłysły srebrne odznaki. Na tej uroczystości naszą szkołę reprezentowały dwie wolontariuszki Kinga Świdkiewicz z klasy V a, którą jury konkursu wybrało do grona laureatów oraz  Ariadna Nikitienko, która została wyróżniona.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym wolontariuszkom i ich rodzicom. Mamy nadzieję, że nasze szkolne Koło Wolontariatu będzie się rozrastać tak jak dotąd i wspólnie nauczymy się czynić dobro, bezinteresownie i z miłością do drugiego człowieka, i dla naszego środowiska.

                             p. Małgorzata Jaskuła i p. Ewa Woźniak – opiekunki wolontariatu

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

Kliknij, by zobaczyć więcej

Kliknij, by zobaczyć więcej

 

Kontakt ze szkołą