Anna W    wtorek, 13, maj 2014 20:03
Multiprzyrodnik

08 maja w Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu matematyczno-przyrodniczego Multiprzyrodnik. Wzięło w nim udział 12 zielonogórskich szkół podstawowych. Z każdej szkoły wystąpiło po 3 uczniów. Naszą szkołę reprezentował Mateusz Sabuk z 6b, Ewa Patecka z 5b i Kinga Świdkiewicz z 5a. Konkurs składał się z części teoretycznej pisanej przez wszystkich uczestników, następnie 10 uczniów mogło się zakwalifikować do części praktycznej. Z naszej szkoły do części praktycznej zakwalifikował się Mateusz Sabuk i ostatecznie otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

Pani Beata Stoncel