Anna W    niedziela, 01, czerwiec 2014 21:55
Od pionierów życia do gazu łupkowego

15 maja 2014 r w Państwowym Instytucie Geologicznym w Szczecinie, uczennica naszej szkoły, Anna Kimstacz z kl. 6b odebrała nagrodę jako półfinalistka konkursu plastycznego XV edycji ogólnopolskiego i VIII edycji polsko-litewskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem  "Od pionierów życia do gazu łupkowego". Praca, którą wykonała Ania w formie płaskorzeźby ukazywała organizmy morskie z ery paleozoicznej, z których powstał współcześnie wydobywany gaz łupkowy. Pomocy i wskazówek przy wykonaniu pracy Ani udzieliła pani Beata Stoncel i pani Agnieszka Ładysz.

Gratulujemy serdecznie!

                                                                                                 Beata Stoncel

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

 

 

 

 

 

Kontakt ze szkołą