Anna W    środa, 09, lipiec 2014 13:17
700 lat Kaplicy na Winnicy - rozstrzygnięcie konkursu

23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i rozdanie nagród w międzyszkolnych konkursach: plastycznym dla szkół podstawowych i  fotograficznym dla gimnazjów. Temat konkursu „700 lat Maryjnej opieki nad Winnym Grodem” jest ściśle związany z tegorocznymi obchodami 700-lecia istnienia naszej kaplicy na Winnicach. Przez cały miesiąc maj nie tylko uczniowie naszej szkoły mogli odwiedzić i zapoznać się z historią tej zielonogórskiej perły.

Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Akcji Katolickiej oraz Ks. Proboszczowi Janowi Pawlakowi za współorganizowanie tego konkursu oraz piękne nagrody dla autorów najlepszych prac.                                                     

                                                            Katecheci i Samorząd Uczniowski SP 17

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

 

Kontakt ze szkołą