Anna W    czwartek, 17, grudzień 2015 20:08
Akademia Przyszłości - spotkanie przedświąteczne

11 grudnia 2015 r., odbyło się w naszej szkole przedświąteczne spotkanie. Studenci Akademii Przyszłości (czyli nasi uczniowie) wraz ze swoimi tutorami (opiekunami) oraz rodzicami, miło spędzili piątkowe popołudnie. Były na nim również obecne p. Dyrektor i p. Pedagog. Nasza szkolna liderka, p. Paulina  zatroszczyła się o słodki poczęstunek, muzykę i potrzebne do wykonania ozdób choinkowych rekwizyty. Dzięki pomysłowości i zaangażowaniu dzieci, tutorów, a także niektórych mam, w krótkim czasie powstały różnokolorowe ozdoby, które przystroiły choinkę. Potem były kalambury, nagrody, miłe pogawędki oraz… odwiedziny reportera z naszego regionalnego radia. Radiosłuchaczom o Akademii Przyszłości mówili Kacper, Kuba i Wojtek a także p. Paulina. Nasze spotkanie upamiętniło wspólne zdjęcie.

Link do wywiadu (klik) 

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

                                                            Szkolny koordynator Akademii Przyszłości

                                                                            Małgorzata Płóciennik

 

Kontakt ze szkołą