Anna W    środa, 19, październik 2016 18:52
Szkolne Pole Nadziei 2016

Pola Nadziei - By godnie żyć aż do końca…              

Wolontariusze wraz z całą społecznością naszej szkoły włączyli się w kolejną już akcję na rzecz zielonogórskiego Hospicjum . Podczas październikowych spotkań z rodzicami sprzedawaliśmy cebulki żonkili. Rozdawaliśmy również ulotki zachęcające do pomocy Hospicjum. Tradycyjnie już każda klasa zakupiła cebulki, które wspólnie z p. B. Stoncel posadziliśmy przed naszą szkołą.  Wiosną, kiedy pięknie zakwitną przypomną nam o tych, którzy potrzebują naszej pomocy i serca. Serdecznie dziękujemy każdemu kto dołączył do naszej akcji i wsparł tę piękną inicjatywę.               

                                                                                                  wolontariusze

Zapraszam do galerii zdjęć (klik)

 

Kontakt ze szkołą