ASuch    piątek, 21, październik 2016 19:30
Spotkania Rady Rodziców

Drodzy Rodzice,

na zebraniach  klasowych we wrześniu 2016 r. wybraliście Państwo przedstawicieli do Rady Rodziców powołanej do pracy w roku szkolnym 2016/2017.

Rada Rodziców reprezentuje Rodziców wszystkich uczniów naszej szkoły przed Dyrektorem Szkoły oraz Gronem Pedagogicznym.

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnej współpracy oraz do dzielenia się z nami spostrzeżeniami, opiniami czy też problemami związanymi z funkcjonowaniem naszej szkoły. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą, aby wspólnie szukać rozwiązania potencjalnych problemów i trudności oraz aby realizować postawione cele.

Jeśli  będziemy Państwu potrzebni, jeśli możemy być pomocni, prosimy o kontakt z przedstawicielami poszczególnych klas lub o kontakt na numer telefonu 602-712-734 lub adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Przedstawicieli klas zapraszamy na zwoływane przez nas zebrania, o terminie których będziemy Państwa na bieżąco informować.

Ostatnie spotkanie Rady Rodziców odbyło się w dniu 19.09.2016 r.

Zbliża się termin kolejnego spotkania, drodzy przedstawiciele poszczególnych klas, zapraszamy Państwa 3.11.2016 r. o godzinie 18:00 na drugie w tym roku spotkanie Rady Rodziców. Zaproszenie zostanie przesłane również drogą elektroniczną. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy się z Państwem kontaktować indywidualnie.

Do zobaczenia! :)

 

Kontakt ze szkołą