• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

  

 

 

NABÓR 2019

 

Szanowni Rodzice,

 

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.


Link do naboru: klik

 

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

 

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych 

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

 

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323
adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

50 lat minęło (klik)

 

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

 

Dzień Anioła 2016 – ANIELSKIE KOLĘDOWANIE

Tradycyjnie już nasz ostatni dzień w szkole przed  świąteczną przerwą to Dzień Anioła. Spotykamy się wszyscy na klasowych wigiliach i w grupach wiekowych . Archanioł Dyrektor jak zawsze witał nas słodkościami i życzył wszystkiego co najlepsze. W galerii na parterze zagościły różnej wielkości  przestrzenne Anioły. Klasy IV-VI  wykonały klasowe anioły zgodne z ideami wolontariatu, a nasze szkolne zerówki wraz z rodzicami brały udział w rodzinnym konkursie na Anioła. Klasy I-III swoimi aniołkami, udekorowały klasy, korytarze i sale gimnastyczną podczas Anielskiego kolędowanie klas 0-3. Wszystkie klasy i zespół świetlicowy p.Marka Wyszyńskiego pięknie zaśpiewały i przedstawiły swoje kolędy i pastorałki. Gratulujemy. Dla klas 4-6 aktorzy z 6d  wraz z p. J. Barską i p.katechetką przygotowali i wykonali przedstawienie Maleńka Miłość. Muzycznie kolędować pomógł im zespół p. Marka i s. Filipa. Dziękujemy im za zaangażowanie i pomysły przy realizacji przedstawienia, a p. Michalinie Walicht za pomoc w przygotowaniu scenografii.                                                            

                                                                                                       M.Jaskuła

Zapraszam do galerii zdjęć (klik)

I obejrzenia skrótu niektórych występów (klik)

 

Kontakt ze szkołą