• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

Dzień Anioła 2016 – ANIELSKIE KOLĘDOWANIE

Tradycyjnie już nasz ostatni dzień w szkole przed  świąteczną przerwą to Dzień Anioła. Spotykamy się wszyscy na klasowych wigiliach i w grupach wiekowych . Archanioł Dyrektor jak zawsze witał nas słodkościami i życzył wszystkiego co najlepsze. W galerii na parterze zagościły różnej wielkości  przestrzenne Anioły. Klasy IV-VI  wykonały klasowe anioły zgodne z ideami wolontariatu, a nasze szkolne zerówki wraz z rodzicami brały udział w rodzinnym konkursie na Anioła. Klasy I-III swoimi aniołkami, udekorowały klasy, korytarze i sale gimnastyczną podczas Anielskiego kolędowanie klas 0-3. Wszystkie klasy i zespół świetlicowy p.Marka Wyszyńskiego pięknie zaśpiewały i przedstawiły swoje kolędy i pastorałki. Gratulujemy. Dla klas 4-6 aktorzy z 6d  wraz z p. J. Barską i p.katechetką przygotowali i wykonali przedstawienie Maleńka Miłość. Muzycznie kolędować pomógł im zespół p. Marka i s. Filipa. Dziękujemy im za zaangażowanie i pomysły przy realizacji przedstawienia, a p. Michalinie Walicht za pomoc w przygotowaniu scenografii.                                                            

                                                                                                       M.Jaskuła

Zapraszam do galerii zdjęć (klik)

I obejrzenia skrótu niektórych występów (klik)

 

Kontakt ze szkołą