50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

WINTER AND CHRISTMAS SONGS FESTIVAL

Święta, Święta i po Świętach... ale za to zima w pełni i z tej właśnie okazji 12 stycznia uczniowie klas 1-3 zaprezentowali nam piosenki o tematyce świątecznej i zimowej w języku angielskim. Oprócz piosenek z naszych podręczników pojawiły się takie hity jak We Wish You a Merry Christmas, Jingle Bells, kolęda Silent Night, a także Last Christmas w, jedynym tego dnia, solowym wykonaniu Kasi z kl. 2c. Na zakończenie koncertu wszyscy wykonawcy otrzymali słodkie upominki.

Serdecznie  dziękujemy pani Ewie Woźniak za udekorowanie sali, pani Małgosi Jaskule za dokumentację fotograficzną wydarzenia oraz niezastąpionym panom woźnym za przygotowanie sprzętu nagłaśniającego!

p. Anna Ziegenhagen

p. Renata Bator

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii (klik)