• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

Noc Biologów 2017
13 stycznia, w piątkowe późne popołudnie uczniowie naszej szkoły uczęszczający na kółko przyrodnicze wzięli czynny udział w II Nocy Biologów organizowanej przez Centrum Przyrodnicze.
Na zajęciach "To nie magia, to chemia" przeprowadzaliśmy doświadczenia,takie jak Zegar jodowy,Wstrząśnięty błękit, Chemiczny kameleon i Światła drogowe, podczas których substancje zmieniały barwy. Podczas drugich zajęć pt. "Sekrety skrywane w jądrze komórkowym" odizolowaliśmy z mrożonych truskawek kwas DNA. Budowaliśmy także smakowitą nitkę kwasu DNA z żelowych cukierków, którą można było potem skonsumować. W przerwie między zajęciami skorzystaliśmy ze stanowisk na terenie tej placówki.
Zajęcia prowadzili pracownicy Centrum Przyrodniczego.
                                                                                              Beata Stoncel
 

Kontakt ze szkołą