NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Noc Biologów 2017
13 stycznia, w piątkowe późne popołudnie uczniowie naszej szkoły uczęszczający na kółko przyrodnicze wzięli czynny udział w II Nocy Biologów organizowanej przez Centrum Przyrodnicze.
Na zajęciach "To nie magia, to chemia" przeprowadzaliśmy doświadczenia,takie jak Zegar jodowy,Wstrząśnięty błękit, Chemiczny kameleon i Światła drogowe, podczas których substancje zmieniały barwy. Podczas drugich zajęć pt. "Sekrety skrywane w jądrze komórkowym" odizolowaliśmy z mrożonych truskawek kwas DNA. Budowaliśmy także smakowitą nitkę kwasu DNA z żelowych cukierków, którą można było potem skonsumować. W przerwie między zajęciami skorzystaliśmy ze stanowisk na terenie tej placówki.
Zajęcia prowadzili pracownicy Centrum Przyrodniczego.
                                                                                              Beata Stoncel