• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

Apel zimowy

Pod hasłem "Zabawy zimowe muszą być bezpieczne" dzieci z klasy II b przygotowały apel edukacyjny dla uczniów młodszych klas  i „ zerówek”. Na tle bałwankowej dekoracji i zimowej piosenki klasa druga przypomniała pozostałym dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz kodeks postępowania w czasie ferii zimowych. Hasło na ferie brzmi: BĄDŹ OSTROŻNY!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii (klik).

                                                                                           Małgorzata Jaskuła

 

Kontakt ze szkołą