Anna W    niedziela, 17, wrzesień 2017 08:00
Teatr Świerszcze zakończenie r. szk. 2016/2017

Teatr „Świerszcze” pracowicie zakończył rok szkolny. Uczniowie wystąpili w świetlicy dla rodziców i zaproszonych gości. To był radosny dzień, rodzice mogli obejrzeć spektakl, nad którym młodzi aktorzy pracowali od kilku miesięcy. Ogromną, słodką i kolorową niespodziankę dla uczniów przygotowali rodzice – pyszny tort. W świetlicy odbył się również spektakl dla dzieci z MP 9, MP 30, szkolnych zerówek i klasy I a. Z przedstawieniem „Śpiąca Królewna” odwiedziliśmy również mieszkańców DPS. Kolejne spektakle przed nami po wakacjach.

                                                                                                                                                                                                                                                     M. Zarzycka

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii (klik).

 

Kontakt ze szkołą