NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Miejskie sadzenie żonkili 2017

W sobotę 30 września wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w miejskim sadzeniu cebulek przy Urzędzie Miasta w ramach Ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”. Akcja ta ma na celu przypomnienie nam o ludziach cierpiących, oczekujących na naszą pomoc. Dochód z całej kampanii przeznaczony zostanie na zakup sprzętu medycznego, środków opatrunkowych i leków. Na październikowych zebraniach z rodzicami wolontariusze będą rozprowadzać za symboliczna złotówkę cebulki tych pięknych kwiatów. I Ty możesz pomóc naszemu Hospicjum.

M. Jaskuła

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii (klik).