• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

Dzień Edukacji Narodowej 2017

13 października spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, by świętować Dzień Nauczyciela. Radni Samorządu Uczniowskiego dokonali pasowania nowych nauczycieli oraz pani wicedyrektor Małgorzaty Djaków. Rozdali także Buławki Władka. W tym roku laureatkami zostały pani Monika Zarzycka (w kategorii "PoMALUJĘ Twój świat") oraz pani Iwona Szulc (w kat. "Możesz na mnie LICZYĆ"). Wydarzenie uświetnił występ zespołu "Siedemnastka" pod kierunkiem pani Agnieszki Ładysz. Swoją obecnością zaszczycili nas także emerytowani nauczyciele.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia (klik).

 

Kontakt ze szkołą