• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

  

 

 

NABÓR 2019

 

Szanowni Rodzice,

 

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.


Link do naboru: klik

 

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

 

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych 

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

 

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323
adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

50 lat minęło (klik)

 

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

 

Wymiana polsko-niemiecka, Zielona Góra 10-12.10.2017

We współpracy z Euroregionem Sprewa – Nysa – Bóbr oraz Europejskim Funduszem Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „„Podniesienie jakości współpracy Miast Partnerskich Zielonej Góry i Cottbus mieliśmy możliwość zorganizować 3 dniową wymianę polsko – niemiecką.  

W spotkaniu brali udział uczniowie klas piątych ze Szkoły Podstawowej nr 17 oraz uczniowie z Steenbeck Gymnasium z Cottbus.

10 października przywitaliśmy grupę niemieckich uczniów wraz z opiekunami. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od zabaw i gier integracyjno – sportowych oraz warsztatów plastycznych w naszej szkole. Rozgrywki sportowe przygotowała p. Ewa Woźniak, natomiast warsztaty plastyczne przeprowadziła p. Michalina Walicht i to pod jej okiem powstały fantastyczne prace – własnoręcznie zdobione torby. Zwiedzanie miasta przebiegało nietypowo . Uczniowie zostali podzieleni na grupy 5-6 osobowe, które z mapą w ręku oraz instrukcją miały odszukać  wybrane miejsca na starówce. Na koniec zabawy wszyscy spotkaliśmy się przy Bachusie, gdzie zostały policzone punkty i ogłoszone zwycięskie grupy. W kolejnych dniach pokazaliśmy naszym gościom okolicę – Skansen w Ochli. Oprócz zwiedzania starych zabudowań braliśmy udział w warsztatach – malowania na szkle. Dużym zainteresowaniem cieszyło się Planetarium i Centrum Przyrodnicze. W Centrum Nauki Keplera , po obejrzeniu filmu, uczniowie zwiedzali Jaskinię światła i sprawdzali swoją wagę na różnych planetach. Z kolei w Centrum Przyrodniczym dowiedzieliśmy się i sprawdzaliśmy jak działają różne siły w przyrodzie. Każdego dnia znaleźliśmy również czas na relaks i rozrywkę. Byliśmy  na basenie i na osłodę w Krainie Słodkości.

Niestety te 3 dni szybko minęły i aby wspomnienia zostały na dłużej, tym bardziej, że atmosfera była bardzo miła, uczniowie wymieniali się adresami mailowymi.

Najlepiej sami zobaczcie naszą galerię zdjęć (klik).

 

                                                                                                                   Renata Bator

 

Kontakt ze szkołą