• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

  

 

 

NABÓR 2019

 

Szanowni Rodzice,

 

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.


Link do naboru: klik

 

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

 

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych 

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

 

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323
adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

50 lat minęło (klik)

 

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

 

Konkurs Piosenki Patriotycznej

14. listopada w naszej szkole miało miejsce wielkie wydarzenie! Odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej, w którym wzięła udział cała brać uczniowska. Całość była podzielona na dwie części - konkurs dla klas 1-3 oraz dla klas 4-7. Klasy młodsze prezentowały się w występach grupowych, prezentując fantastyczne aranżacje piosenek wojskowych i patriotycznych. Klasy starsze zmierzyły się z piosenkami z okresu PRL i stanu wojennego - podczas ich występów zachwyciły nie tylko solowe popisy, ale i wspaniałe rekwizyty i scenografia. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale wśród występujących wyróżniło dwie klasy: 3C (klasy 1-3) oraz 5B (klasy 4-7) wręczając im w ramach nagrody Kwiat Polski. Niemniej wszystkie zespoły pokazały naprawdę wysoki poziom artystyczny i aż ciężko sobie wyobrazić, co uczniowie wraz z nauczycielami przygotują za rok!

 
                                                                             Agnieszka Ładysz i Katarzyna Walków
 
 

Kontakt ze szkołą