• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

Konkurs Piosenki Patriotycznej

14. listopada w naszej szkole miało miejsce wielkie wydarzenie! Odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej, w którym wzięła udział cała brać uczniowska. Całość była podzielona na dwie części - konkurs dla klas 1-3 oraz dla klas 4-7. Klasy młodsze prezentowały się w występach grupowych, prezentując fantastyczne aranżacje piosenek wojskowych i patriotycznych. Klasy starsze zmierzyły się z piosenkami z okresu PRL i stanu wojennego - podczas ich występów zachwyciły nie tylko solowe popisy, ale i wspaniałe rekwizyty i scenografia. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale wśród występujących wyróżniło dwie klasy: 3C (klasy 1-3) oraz 5B (klasy 4-7) wręczając im w ramach nagrody Kwiat Polski. Niemniej wszystkie zespoły pokazały naprawdę wysoki poziom artystyczny i aż ciężko sobie wyobrazić, co uczniowie wraz z nauczycielami przygotują za rok!

 
                                                                             Agnieszka Ładysz i Katarzyna Walków
 
 

Kontakt ze szkołą