• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

Zielonogórskie podsumowanie ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy umysł” - Konkurs plastyczny „Przyjaźń – zabawa, radość, odpowiedzialność”

W listopadzie w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze odbyło się podsumowanie kolejnej edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno – edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Przy tej okazji wręczono również nagrody dla laureatów konkursu „Przyjaźń – zabawa, radość, odpowiedzialność” zorganizowanego przez Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom. W konkursie zielonogórskim nagrodzono albumami i dyplomami 54 prace, które były ozdobą uroczystości. W gronie laureatów konkursu „Przyjaźń – zabawa, radość, odpowiedzialność” znalazła się Julia Bielska, która zrobiła piękną, kolorową pracę na temat bezpiecznej zabawy.

Serdecznie gratulujemy!!!

http://www.probal.zielonagora.pl/PL/zdjecia/666/72/

http://www.probal.zielonagora.pl/PL/zdjecia/666/72/

 

Kontakt ze szkołą