• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

Konkurs wiedzy o Australii i Nowej Zelandii

28.11.17 w szkole SP11 odbył się konkurs wiedzy o Australii i Nowej Zelandii. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie klas piątych: Iga Sobolewska, Joanna Warszawska oraz Patryk Cwynar. Wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnością pracy zespołowej i tylko 2 punkty zabrakło im by zdobyć trzecie miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!                                                                                                                           Ewelina Śliwa   

Uczniowie klasy 1B poznawali nazwy emocji w języku angielskim. Oto ich prace (klik).

 

Kontakt ze szkołą