• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

101 powodów, dla których warto czytać książki

W grudniu uczniowie klas I -VII wzięli udział w zajęciach pod hasłem "101 powodów dla których warto czytać książki". Wraz z wychowawcami rozmawiali na temat tego co nam daje czytanie i jakie korzyści wynikają z czytania książek. Wspólnie układali hasła i rymowanki, tworzyli ilustracje promujące czytanie. Efekty tych działań możemy obejrzeć w naszej "Szkolnej Galerii". Zapraszamy!

                      Jadwiga Moroz

Zapraszam do galerii zdjęć (klik).

 

Kontakt ze szkołą