Wieczór kolęd 2018

Z radością informujemy, że organizowany wspólnie z naszą Radą Rodziców Wieczór kolęd cieszył się dużą widownią i życzliwym przyjęciem. Nasi artyści wspaniale się zaprezentowali, najpierw w pantomimie Stworzenie Świata, którą przygotowały klasy 7D i 3C z wychowawcami, następnie w przepięknych wersjach i aranżacjach kolęd i pastorałek. Każdy występ był jedyny w swoim rodzaju i za każdy serdecznie dziękujemy. Rodzicom artystów gratulujemy, a p.Agnieszce Ładysz , p. Małgorzacie Jaskuła i wszystkim, którzy ich przygotowali należą się niskie ukłony:))
Pani Michalinie tez dziękujemy za niezastąpioną pomoc plastyczną.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii (klik).