NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Projekt "Świat nauki"
Uczniowie naszej szkoły i wszystkich pozostałych szkół podstawowych w Zielonej Górze biorą udział w projekcie pt. Świat nauki. W ramach projektu uczniowie klas 4-7 są uczestnikami zajęć odbywających się w Planetarium Wenus i Centrum Przyrodniczym. Każda klasa ma dwa razy w ciągu roku szkolnego te zajęcia. Na drugim spotkaniu klasy czwarte oglądały w Planetarium prezentację dotyczącą ruchów Ziemi oraz film na temat teorii doboru naturalnego Karola Darwina. W Centrum Przyrodniczym natomiast odbywały się warsztaty związane z funkcjonowaniem zmysłów oraz z komunikowaniem się. Wszystkie dzieci wróciły bardzo zadowolone, szczególnie podobał im się film o Karolu Darwinie i jego osiągnięciach.
                                                                                                                Beata Stoncel