NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Światowy Dzień Nerki

W tym roku w dniu 8 marca oprócz Dnia Kobiet obchodzony był Światowy Dzień Nerki. Dzień ten obchodzony jest od 2006 roku, zawsze w drugi czwartek marca. Jest imprezą promocyjno-oświatową mającą na celu podniesienie wśród ludzi świadomości znaczenia nerek oraz informowanie o tym, że choroby nerek są powszechne i o tym jak można je leczyć. W przededniu tego dnia klasy siódme w ramach zajęć biologii i szkolnego koła PCK spotkały się z przedstawicielem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Nerka”, panem Markiem Osyczka, który był dializowany, a obecnie jest po przeszczepie nerki. Opowiedział on młodzieży o swoich przeżyciach związanych okresem choroby nerek, dializowania i przemianie w jego życiu, jaka zaszła po przeszczepie nerki.

Beata Stoncel