"KULTURKA" i Dni Otwarte Wydziału Artystycznego

Koło plastyczne „KULTURKA” w ramach Dni Otwartych Wydziału Artystycznego uczestniczyło w dwóch arcyciekawych warsztatach artystycznych. 13 marca, grupa trzecio i czwartoklasistów – tj. Ola, Julia i Bianka z 3b, Filip z 3d, Julia i Gaja z 4a oraz Jagoda i Maja z 4c dzięki panu mgr Mirosławowi Gugale poznawali tajniki pięknego pisania. Następnego dnia, tj. 14 marca, starsi uczniowie pod czujnym okiem pana prof. Piotra Szurka miała okazję poznać pracownie grafiki warsztatowej i stworzyć swoje suchoryty. Uczestnikami warsztatu graficznego byli: Izabela z 5c, Iga z kl. 5a, Wiktoria kl. 6a , Igor z kl. 6a, Ewa z kl. 6a, Kalina z kl. 6a, Zuzanna z kl. 7b, Kornelia z kl. 7d, Wiktoria z kl. 7d. Dziękujemy prowadzącym za cierpliwość, zaangażowanie i opiekę artystyczną. Efekty warsztatów "Równo a z gestem" – calligraffiti” oraz „Sucha igła – wtajemniczenie do druku wklęsłego” zaprezentowaliśmy społeczności szkolnej na wystawie „Zajęcia w terenie” w Galerii 3 piętro [otwarcie 13. Kwietnia. Wystawa czynna do 27 kwietnia.

Opiekun grupy – Michalina Walicht

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii (klik).