NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

"KULTURKA" i Dni Otwarte Wydziału Artystycznego

Koło plastyczne „KULTURKA” w ramach Dni Otwartych Wydziału Artystycznego uczestniczyło w dwóch arcyciekawych warsztatach artystycznych. 13 marca, grupa trzecio i czwartoklasistów – tj. Ola, Julia i Bianka z 3b, Filip z 3d, Julia i Gaja z 4a oraz Jagoda i Maja z 4c dzięki panu mgr Mirosławowi Gugale poznawali tajniki pięknego pisania. Następnego dnia, tj. 14 marca, starsi uczniowie pod czujnym okiem pana prof. Piotra Szurka miała okazję poznać pracownie grafiki warsztatowej i stworzyć swoje suchoryty. Uczestnikami warsztatu graficznego byli: Izabela z 5c, Iga z kl. 5a, Wiktoria kl. 6a , Igor z kl. 6a, Ewa z kl. 6a, Kalina z kl. 6a, Zuzanna z kl. 7b, Kornelia z kl. 7d, Wiktoria z kl. 7d. Dziękujemy prowadzącym za cierpliwość, zaangażowanie i opiekę artystyczną. Efekty warsztatów "Równo a z gestem" – calligraffiti” oraz „Sucha igła – wtajemniczenie do druku wklęsłego” zaprezentowaliśmy społeczności szkolnej na wystawie „Zajęcia w terenie” w Galerii 3 piętro [otwarcie 13. Kwietnia. Wystawa czynna do 27 kwietnia.

Opiekun grupy – Michalina Walicht

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii (klik).