NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Zwiastuny wiosny

W piątek 13 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego dla klas I-VI "Zwiastuny wiosny". Piękne fotografie zdecydowało się wysłać 13 uczniów naszej szkoły. Jury postanowiło wyróżnić pięć osób:Miłosza Cwynara z kl.Ia, Julię Ogonowską z kl.Ic, Zuzannę Pawełczyk z kl.Va, Julię Suchocką z Va i Natalię Kut z VIa. Cieszy nas spory udział uczniów klas pierwszych.Konkurs w całości sfinansowała Rada Rodziców SP17. Podczas podsumowania mogliśmy uczestniczyć w pogadance o wiośnie , na którą zaproszony został leśniczy z Nadleśnictwa Przytok p.Grzegorz Działo, który również przygotował fantastyczne nagrody dla wyróżnionych w konkursie. Mini konkurs wiosenny zakończył to niezwykle pouczające spotkanie.

J. Gruszecka

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii (klik).