Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Wielkanocne Spotkania Plastyczne 2018

Warsztaty plastyczne organizowane przez Zielonogórski Ośrodek Kultury, to stały punkt w naszym kalendarzu. Tradycyjnie szkolne grupy plastyczne wiosną uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez zielonogórskich artystów, instruktorów plastyki. Dzieci malowały pisanki, wyszywały wielkanocne kurki, ozdabiały kolorowym lukrem przygotowane wypieki. Tegoroczne warsztaty odbyły się w Centrum Przyrodniczym, uczniowie mogli także skorzystać ze stanowisk interaktywnych. W miłej atmosferze powstały wspaniałe prace, które były ozdobą niejednego wielkanocnego stołu.

Monika Zarzycka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii! (klik)