NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kartka Wielkanocna” PSP 7

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprosili uczniów do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Kartka Wielkanocna”. Prace na konkurs wykonała Maja Indyka i Zuzia Dymek. Kartki zostały zaprezentowane na wystawie, a uroczyste rozstrzygnięcie konkursu poprzedziła część artystyczna przygotowana przez nauczycieli i uczniów PSP 7. Maja Indyka otrzymała nagrodę. Gratulujemy!!!

Monika Zarzycka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii (klik).