NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Dzień Ziemi 2018
Z okazji Dnia Ziemi uczniowie wszystkich klas naszej szkoły wzięli udział w projekcie i w haeppeningu, który miał za zadanie zwrócić uwagę mieszkańców Osiedla Morelowe oraz przyległych ulic na zagadnienia związane z ochroną środowiska. Każda klasa wykonała plakaty na określony temat:
kl.1- segregacja śmieci jest ważna
kl.2 - sposoby dbania o lasy
kl.3 - sposoby dbania o wody
kl.4- znaczenie roślin dla życia
kl.5 - sposoby dbania o stan powietrza
kl.6 - sposoby dbania o glebe
kl.7 - zwrócenie uwagi na choroby ludzi spowodowane zanieczyszczeniami środowiska.
Pod opieką wychowawców i pod okiem funkcjonariuszy Policji z plakatami w ręku przedefilowaliśmy ulicami: Morelową, Stromą, Wrocławską, Sienkiewicza i Wąską. Było głośno i kolorowo. Mamy nadzieję, że naszą akcją dotarliśmy do świadomości mieszkańców, co być może wpłynie na ich świadomość ekologiczną.

Koordynatorki projektu: Beata Stoncel i Joanna Gruszecka