• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

Wizyta w SP 17

W piątek 19 października, w naszej szkole ponownie przywitaliśmy panie dietetyczki z projektem "Cukier w ryzach" Tym razem klasa 8c i 8d wraz z wychowawczyniami mierzyły zawartość cukru w produktach spożywczych. Z kolei klasy 7a i 8a uczestniczyły w spotkaniu z majorem Wojsk Pancernych. Pan mjr Roman Brymora, przyjechał do nas na zaproszenie Pani Polonistki. Cierpliwie odpowiadał na pytania, pokazał nam kilka ważnych filmów. Bardzo dziękujemy naszym Gościom za poświęcony czas i uwagę.

 

Kontakt ze szkołą