• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

Pamiętamy, dziękujemy!!!

W ostatnich dniach nasze klasy 1-3 miały bardzo ważne zadanie! Otóż szykując się do uczczenia 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości wzięły udział w akcji BohaterON! Nasi wspaniali uczniowie wypisali kartki pocztowe, które trafią do osób walczących podczas Powstania Warszawskiego. Udało nam się wypisać ponad 100 takich pocztówek! Mamy nadzieję, że sprawią komuś wiele radości. Dziękujemy naszym uczniom i ich nauczycielkom za włączenie się do akcji.

                                                     Katarzyna Walków

 

Kontakt ze szkołą