Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

"Drogi do Niepodległości"

We wrześniu wszystkie klasy I-III uczestniczyły w wycieczce do Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Drzonowie. To wtedy uczniowie dowiedzieli się o konkursie "Drogi do Niepodległości". Miło nam ogłosić,że dwoje uczniów z klasy IIc -Zosia D. i Franciszek S.otrzymało w tym konkursie wyróżnienia. Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba prac z całego województwa, m.in.: z Zielonej Góry i okolic, ze Szprotawy, Sulęcina, Ośna Lubuskiego. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród dla laureatów i wyróżnionych odbyło się w dniu 11. 11. 2018 roku w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie. GRATULUJEMY !!!!