• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

  

 

 

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323
adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

50 lat minęło (klik)

 

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

 

Pasowanie pierwszoklasistów

30 października nasi pierwszoklasiści mieli okazję przeżyć ważny moment podczas swojej szkolnej drogi. W tym dniu odbyła się uroczystość pasowania „pierwszaków” na uczniów naszej Siedemnastki. Tego popołudnia sala gimnastyczna wypełniła się odświętnie ubranymi uczniami, ich rodzinami oraz pracownikami szkoły. Pani Dyrektor, Joanna Łyłyk, za pomocą wielkiego ołówka pasowała każdego ucznia, który chwilę wcześniej wypowiedział słowa ślubowania. Nasze pierwszaki były bardzo przejęte, zaprezentowały piękny program artystyczny, który uatrakcyjnił naszą uroczystość. Po części oficjalnej klasy rozeszły się do swoich sal na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim gościom za udział w naszym szkolnym święcie, cieszymy się, że SP17 powiększyło grono swoich uczniów. Pierwszakom zaś życzymy samych sukcesów i wielu szkolnych przygód!

                                                                                                                       Katarzyna Walków

                                                                                          Zapraszamy do obejrzenia galerii (klik)

 

Kontakt ze szkołą