• Raz w roku po korytarzach naszej szkoły przechadzają się anioły

  • Świętujemy Dzień Wiosny

  • Rozwijamy aktorskie talenty

  • Uczestniczymy w żywej lekcji przyrody

  • Jesteśmy organizatorami konkursu "Uzależnienia a zdrowie"

  • Mamy już ponad 50 lat.

  • Odkrywamy talenty

Wizyta w ZST

Wczoraj, klasy: 6a,6b i 6c wraz Wychowawczyni ami miały przyjemność gościć w Zespole Szkół Technicznych im. M. Kopernika przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Gorze i w atmosferze zadumy obejrzeć montaż słowno - muzyczny o Niepodległości w wykonaniu, prężnie tam działającego, Szkolnego Teatru. Z radością nagrodziliśmy gromkimi brawami niezwykle utalentowanych aktorów, którzy bardzo zaimponowali swoim młodszym kolegom i koleżankom. W ten wyjątkowy sposób rozpoczęliśmy współpracę międzyszkolna.W planach jest już wspólne kolędowanie! Pragniemy w tym miejscu podziękować naszej pani Psycholog, p. Ani, która zaaranżowała nasze dzisiejsze spotkanie. 

Zapraszamy do galerii (klik)

 

Kontakt ze szkołą