M. Jaskuła    środa, 06, luty 2013 21:16
Wizyta w Domu Pomocy Społecznej

Po powrocie z ferii zimowych  – 31 stycznia przedstawiciele wolontariuszy z naszej szkoły oraz aktorzy z klasy VI c i zespół muzyczny, którzy przygotowali dla nas tegoroczne przedstawienie jasełkowe, odwiedzili pensjonariuszy w Domu Pomocy Społecznej. Nasza wizyta była niespodzianką z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przygotowaliśmy dla każdej babci i dziadka , własnoręcznie wykonane obrazki wraz z życzeniami. Nasz występ został sowicie nagrodzony, brawami i „łzami wzruszenia”. Odwiedziliśmy też pokoje mieszkańców, bibliotekę oraz piękną kaplicę, w której modliliśmy się za mieszkańców tego domu. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania DPS-u, który mamy tak blisko naszej szkoły. Wolontariusze

Zdjęcia można zobaczyć w galerii "Co słychać w naszej szkole?"

 

Kontakt ze szkołą