Anna W    wtorek, 12, luty 2013 22:51
Dodatkowe zajęcia

 Dla klas I-III

Nazwa zajęć

Prowadzący

Kiedy się odbywają

Kto może w nich uczestniczyć

Kółko plastyczne

p. Joanna Gruszecka

Poniedziałek

11:45-12:30

Uczniowie z klasy IId

Zabawy z ortografią

p. Marlena

Sommer-Gibowska

Poniedziałek

12:45-13:30

Uczniowie z klasy IIc

Zabawy z matematyką

p. Małgorzata Djaków

środa

12:30-13:30

Uczniowie z klasy Ia

Kółko matematyczne

p. Joanna Łyłyk

Wtorek

 9:50-10:35

Uczniowie z klasy IIIb

Kółko plastyczne I

p. Monika Zarzycka

Poniedziałek

13:00-14:30

Uczniowie klas II

Kółko plastyczne II

p. Monika Zarzycka

Poniedziałek

14:40-16:10

Uczniowie klas II

Kółko plastyczne III

p. Monika Zarzycka

Środa

13:00-15:00

Uczniowie klas III

Koło teatralne „Świerszcze”

p. Monika Zarzycka

Czwartek

14:00-15:30

Wszyscy chętni uczniowie

Kółko Miłośników Łamigłówek

p. Edyta Wieczorek

Piątek (co drugi tydz.) 11:00-11:30

Uczniowie z klasy IIb

Zabawy z ortografią

p. Małgorzata Pieluszczak

Środa

8:30-10:30

Uczniowie z klasy IIa

Kółko ortograficzne

p. Małgorzata Pieluszczak

Piątek

8:00-10:00

Uczniowie z klasy IIIa

SKS Tańce

p. Beata Kempin

Czwartek

14:35-15:20

Uczniowie z klas I-III

Zajęcia wyrównawcze

p. Iwona Perwińska

Poniedziałek

11:45-12:30

Uczniowie z klasy Ib

Zajęcia wyrównawcze

p. Joanna Gruszecka

Środa

8:55-9:40

Uczniowie z klasy IId

Zajęcia wyrównawcze

p. Marlena

Sommer-Gibowska

Środa

11:45-12:3-

Uczniowie z klasy IIc

Zajęcia wyrównawcze

p. Małgorzata Djaków

Poniedziałek

11:45-12:30

Uczniowie z klasy Ia

Zajecia wyrównawcze

p. Joanna Łyłyk

Wtorek

8:55-9:40

uczniowie z klasy IIIb

SKS Piłka siatkowa

p. Violetta Zawartko

Czwartek

14:30-15:30

Uczniowie klas III i IV

 

Dla klas IV-VI

Nazwa zajęć

Prowadzący

Kiedy się odbywają

Kto może w nich uczestniczyć

Koło Miłośników Języka Polskiego

p. Barbara Duber

Środa

13:30-14:30

Uczniowie klas VI

Kółko matematyczne

z elementami origami

p. Iwona Szulc

Czwartek

14:30-15:15

Uczniowie klas IV-VI

Kółko języka hiszpańskiego

p. Anna Ziegenhagen

Piątek

13:40-14:25

Uczniowie klas VI

Kółko matematyczne

p. Ewa Witkowska

Wtorek

13:40-14:25

Uczniowie z klasy Vb

Koło dziennikarskie

„Mikser”

p. Małgorzata Moroz

p. Magdalena Dudek

Poniedziałek

13:30-14:30

Uczniowie klas IV-VI

Kółko przyrodnicze

p. Beata Stoncel

Czwartek

13:40-14:25

Uczniowie klas IV-VI

Kółko historyczne

p. Marzena Jurec

Czwartek

14:30-15:15

Uczniowie klas IV-VI

Kółko plastyczne

p. Monika Zarzycka

Wtorek

14:30-16:30

Uczniowie klas IV-VI

Kółko ortograficzne

p. Małgorzata Pieluszczak

Czwartek

13:30-14:30

Uczniowie z klasy IVb

Zespół muzyczny

p. Agnieszka Ładysz

Środa

11:30-13:30

Uczniowie klas IV-VI

Muzyczna świetlica artystyczna

p. Agnieszka Ładysz

Poniedziałek

8:00-8:50 i 12:30-16:30

Czwartek

8:00-9:00 i 13:30-15:30

Uczniowie klas IV-VI

Koło teatralne „Świerszcze”

p. Monika Zarzycka

Czwartek

14:00-15:30

Wszyscy chętni uczniowie

Szkolny Klub Wolontariatu

p. Małgorzata Jaskuła

p. Ewa Woźniak

Środa

14:30-15:15

Uczniowie klas IV-VI

SKS Tenis stołowy

p. Violetta Zawartko

Poniedziałek

14:30-15:30

Uczniowie klas IV-VI

SKS Piłka siatkowa

p. Violetta Zawartko

Wtorek

14:30-15:30

Uczniowie klas V i VI

SKS Piłka siatkowa

p. Violetta Zawartko

Czwartek

14:30-15:30

Uczniowie klas III i IV

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. Iwona Szulc

Poniedziałek

14:30-15:15

Uczniowie z klasy Via

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. Iwona Szulc

Czwartek

13-40:14:25

Uczniowie z klasy Vic

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. Ewa Witkowska

Wtorek

12:45-13:30

Uczniowie z klasy

 4a i 4b

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. Ewa Witkowska

Czwartek

13:40-14:25

Uczniowie z klasy 5b

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

p. Joanna Hojsak

Poniedziałek

13:40-14:25

Wtorek

13:40-14:25

Uczniowie z klasy Iva

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

p. Beata Stoncel

Środa

12:45-14:25

Uczniowie klas IV-VI

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

p. Renata Bator

Poniedziałek

14:30-15:15

Wtorek

12:45-13:30

Uczniowie klas IV-IV

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

p. Anna Ziegenhagen

Poniedziałek

14:30-15:15

Uczniowie z klasy

Vib i Vic

Zajęcia wyrównawcze

p. Ewa Moszyńska

Wtorek

7:10-7:55

Piątek

7:10-7:55

Uczniowie z klasy Iva

Zajęcia wyrównawcze

p. Marzena Jurec

Czwartek

13:40-14:25

Uczniowie klas VI

 

 

 

 

 

Kontakt ze szkołą