NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Czy zadania domowe są potrzebne?

Debatowanie to nasza specjalność!

Czy zadania domowe są potrzebne? – taki dylemat mieli ósmoklasiści, uczestnicy debaty, która odbyła się 7 grudnia w naszej szkole. Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny, z których każda miała odmienne zdanie na temat zadań domowych. Jedni uważali, że są one potrzebne, drudzy, że nie są. Obie ekipy były bardzo dobrze przygotowane i nie dawały się zbić z tropu przeciwnikom. Okazało się, że zadania domowe to bardzo ważna dla wszystkich sprawa, wywołująca duże emocje. Wszyscy mogli się o tym przekonać słuchając wypowiedzi ósmoklasistów.

Swoje zdanie na temat zadań domowych mogła wyrazić również publiczność. Przed debatą 13 osób uznało, że zadania domowe są potrzebne, a 32 osoby - że niepotrzebne. Gdy debata dobiegła końca                i przytoczone zostały wszystkie argumenty obu drużyn, publiczność zagłosowała ponownie. Wtedy okazało się, że głosy rozłożyły się nieco inaczej. Tylko 8 osób zagłosowało za tym, że zadania domowe są potrzebne. Pozostałe 39 osób uznało, że niepotrzebne.

Następna debata już wkrótce.

Iwona Szulc, Magdalena Dudek

Zapraszamy do galerii (klik)