NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Kartka świąteczna

Długo wyczekiwane podsumowanie konkursu dla klas I-III -"Świąteczna kartka w programie paint".Nie było łatwo wybrać zwycięzcy wśród 132 prac!!!!! Oceniający zwracali głównie uwagę na wkład pracy, ilość detali i staranność wykonanej pracy.Dzięki hojności Rady Rodziców mogliśmy zwycięzców obdarować wspaniałymi nagrodami :), dyplomami i słodkościami. Nagrodzeni zostali: A.Życzkowska 2a, M.Rytter 2a,K.Maśluk 2b, K.Małczak 1a, Z.Drapikowska 2c, F.Kozłowski 3a,P.Bełtowska 3a, wyróżnieni: K.Pietsch 1b, K.Strzała 3a, Inez K. 3a, D.Kukla 3a, F.Kudła 2a, M.Pawłowska 1a, M.Suchocka 2b, I.Krupko1c, I.Kapica 1c, N.Chądzyńska 2c, J.Ogonowska 2c, M.Indyka 2a. Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym GRATULUJEMY!!!!!

Zapraszamy do galerii (klik)